VV Hoogezand

Switch to desktop Register Login

Hoogezand B1

  • Written by Bert | Hoekstra IT

DSC 0020 teamfototekst

DSC 0025groepsponsor

 Technische staff

DSC 0131

Van links naar rechts: Rachid Abba (trainer), Dominique van Emmerik (leider), Peter Blom (leider) 

Spelers

DSC 0047

DSC 0101DSC 0051DSC 0057

     1. Teun Hoekstra               2. Amin Abba           3. Gerwin Bodewes            4. Joey Keizer

DSC 0110

DSC 0089DSC 0072DSC 0060

     5. Rafael Djemani       6. Andy Hoogeveen            7. Peter Blom                8. Orkun Ozcelik

DSC 0069

DSC 0096DSC 0078DSC 0035

      9. Yassin Ramli            10. Ashraf Hezam          11. Björn Wollinga         12. Lars Wollinga

DSC 0031

DSC 0084

  13. Jimmy Anakotta       14. Mehdi Kadi-Haja

Datum

Soort

Thuisteam

Uitteam

Aanvang

Uitslag

08-08-2015

Oefen

SV Bedum B1

Hoogezand B1

10:30 uur

3 – 5 

15-08-2015

Oefen

Gorecht B1

Hoogezand B1

11:00 uur

1 – 2 

22-08-2015

B P1

Hoogezand B1

Stadskanaal B1

13:00 uur

6 – 1 

27-08-2015

B P2

WVV B1

Hoogezand B1

18:45 uur

1 – 4  

29-08-2015

B P3

Hoogezand B1

Wildervank B1

15:00 uur

1 – 1  

05-09-2015

WD1

Enschede SC B1

Hoogezand B1

12:45 uur

– 

12-09-2015

WD2

Hoogezand B1

Sparta E. B1

15:00 uur

– 

19-09-2015

WD3

Rohda R. B1

Hoogezand B1

14:30 uur

– 

26-09-2015

WD4

Hoogezand B1

Bon Boys B1

15:00 uur

– 

03-10-2015

WD5

HHC B1

Hoogezand B1

12:30 uur

– 

10-10-2015

WD6

Hoogezand B1

WVV B1

15:00 uur

– 

17-10-2015

WD7

Hoogezand B1

DZOH B1

15:00 uur

– 

24-10-2015

B/I

     

– 

31-10-2015

WD8

PH B1

Hoogezand B1

12:30 uur

– 

07-11-2015

WD9

Hoogezand B1

ATC’65 B1

15:00 uur

– 

14-11-2015

WD10

Be Quick ’28 B1

Hoogezand B1

11:00 uur

– 

21-11-2015

B/I

     

– 

28-11-2015

WD11

Hoogezand B1

Excelsior’31 B1

15:00 uur

– 

05-12-2015

WD12

Hoogezand B1

Rohda R. B1

15:00 uur

– 

12-12-2015

B/I

     

– 

19-12-2015

B/I

     

– 

09-01-2016

Oefen

     

16-01-2016

Oefen

     

23-01-2016

Oefen

     

30-01-2016

Oefen

     

06-02-2016

Oefen

     

13-02-2016

WD13

Bon Boys B1

Hoogezand B1

15:00 uur

20-02-2016

WD14

Hoogezand B1

HHC B1

15:00 uur

27-02-2016

B/I

     

05-03-2016

WD15

WVV B1

Hoogezand B1

12:30 uur

12-03-2016

WD16

DZOH B1

Hoogezand B1

11:30 uur

19-03-2016

WD17

Hoogezand B1

PH B1

15:00 uur

26-03-2016

B/I

     

02-04-2016

WD18

ATC’65 B1

Hoogezand B1

13:30 uur

09-04-2016

WD19

Hoogezand B1

Be Quick ’28 B1

15:00 uur

16-04-2016

WD20

Excelsior’31 B1

Hoogezand B1

12:45 uur

23-04-2016

B/I

     

30-04-2016

WD21

Hoogezand B1

Enschede SC B1

15:00 uur

07-05-2016

WD22

Sparta E. B1

Hoogezand B1

12:00 uur

 

14-05-2016 –

11-06-2016

NC

INDIEN VAN TOEPASSING

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Competitie-indeling

1

WVV B1

2

PH B1

3

Enschede SC B1

4

Bon Boys B1

5

Excelsior'31 B1

6

Be Quick'28 B1

7

ATC'65 B1

8

HHC B1

9

DZOH B1

10

Hoogezand B1

11

Rohda R. B1

12

Sparta E. B1

 

Bert| Hoekstra-IT

Top Desktop version